Zapraszamy do skorzystania z oferty bazy noclegów w samym centrum Zakopanego, przy ulicy Krupówki 19 (nad Bankiem Pekao S.A. obok Galerii RESERVED).

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i przestronne apartamenty do wynajęcia w Zakopanem, zimowej stolicy Polski, a także pokoje gościnne wg. poniższej specyfikacji:

- 2 apartamenty 4 osobowe (nr 1 i nr 2) z łazienkami, tv, salonem, sypialnią, kuchnią i garderobą,  będące samodzielnymi mieszkaniami.  Każdy z w/w apartamentów łącznej powierzchni ok. 60 m2,
- 2 apartamenty 4 osobowe (nr 4 i nr 5) z łazienkami, TV, lodówką i aneksem kuchennym, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 40 m2,
- 1 apartament 3 osobowy (nr 3) z łazienką, TV, lodówką i aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni ok. 40 m2,
- 2 pokoje 2/3 osobowe (nr 2 i nr 5) z łazienkami, TV, lodówką i aneksem kuchennym, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 30 m2,
- 2 pokoje 2-osobowe (nr 1 i nr 6) z łazienkami, TV, lodówką, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 30m2,

We wszystkich pokojach i apartamentach oferujemy bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu za pośrednictwem naszej wewnętrznej sieci internetowej Wi-Fi. Mimo wysokiego standardu naszego pensjonatu, oferujemy tanie apartamenty w Zakopanem w stosunku do innych ofert.

Z balkonów większości pokoi i apartamentów rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr od Kasprowego Wierchu poprzez Giewont, Rysy, aż po pasmo Gubałówki. Jednocześnie mają Państwo zapewniony nocleg w Zakopanem w centrum miasta. Nasz obiekt położony jest ok. 300 m od podnóża masywu Gubałówki, gdzie zimą narciarze o każdym stopniu zaawansowania i umiejętności mogą oddawać się przyjemnością białego szaleństwa na nartach.

Do naszego obiektu prowadzi niezależne wejście bezpośrednio od ulicy Krupówki. Jesteśmy przekonani że będą Państwo zachwyceni czarem samego miasta i jego pięknych okolic, niezależnie czy będziemy Państwa gościć zimą czy latem. Polecamy nasze tanie apartamenty w Zakopanem przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

Internet WiFi Internet WiFi

Wyposażenie

Aneks Kuchenny Aneks Kuchenny
Czajnik Czajnik
Internet WI-FI Internet WI-FI
Kuchnia Kuchnia
Lodówka Lodówka
Łazienka Łazienka
Ogólnodostępna kuchnia Ogólnodostępna kuchnia
Pełny węzeł sanitarny Pełny węzeł sanitarny
TV TV
Umywalka Umywalka
WC w pokoju WC w pokoju
Żelazko Żelazko

Odległość do

Aquapark 1100 metrów
Najbliższy szlak turystyczny 1500 metrów
PKP 900 metrów
PKS 900 metrów
Sklep 100 metrów
Skocznia 1500 metrów
Wyciąg narciarski 500 metrów
Ładowanie mapy...
Komentarz Dodaj
Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego obiektu
Odśwież kod

Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu http://www.infozakopane.pl/

Krupówki 19 - pokoje gościnne i apartamenty
ul. Krupówki 19
34-500 Zakopane

601 772 083,721 090 107

http://www.krupowki19.plSchowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę Dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę Usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.